Käytämme evästeitä, jotta voimme tarjota käyttäjillemme parempia palveluita ja personoitua sisältöä. Evästeiden avulla pystymme, muun muassa, analysoimaan kävijöiden sivustonkäyttöä ja parantamaan verkkosivustomme toimivuutta. Käyttämällä tätä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää aiheesta:tietosuojaseloste.



Ihmiset

PrintMailRate-it


Timo Huhtala

Asianajaja
Osakas, Suomi

T     +358 40 503 5312
timo.huhtala@roedl.com


Tommi Koponen

Asianajaja
Osakas, Suomi

T     +358 40 520 4658
tommi.koponen@roedl.com


Pekka Pulli

Asianajaja
Varatuomari

T     +358 50 336 9343


Marja-Liisa Sutton

Asianajaja
Senior Associate

T     +358 50 400 9852
marja-liisa.sutton@roedl.com


Anna Undén-Selander (perhevapaalla)

Asianajaja
Senior Associate

T     +358 40 594 0834
anna.unden-selander@roedl.com


Mikko Piirtola

Asianajaja
Varatuomari
Senior Advisor  

T     +358 50 351 9910
mikko.piirtola@roedl.com


Igor Livchitz

Senior Councel 

T     +358 40 525 8811
igor.livchitz@roedl.com


Iiris Heikkonen

Associate
OTM

T     358 40 718 6815
iiris.heikkonen@roedl.com


Nora Haapala

Attorney-at-Law
(Member of the Czech Bar Association, listed in the Finnish Bar Association EU-Register)
Associate Partner

T     +358 40 665 5011
nora.haapala@roedl.com


Linnu Salapuro

Asianajosihteeri

T     +358 9 696 2220
linnu.salapuro@roedl.com


Jonathan Norrby

Trainee


Josefina Sipilä

Trainee

Faisal Alrasheed

LL.M.
Associate

T     +358 45 624 1033
Deutschland Weltweit Search Menu