Käytämme evästeitä, jotta voimme tarjota käyttäjillemme parempia palveluita ja personoitua sisältöä. Evästeiden avulla pystymme, muun muassa, analysoimaan kävijöiden sivustonkäyttöä ja parantamaan verkkosivustomme toimivuutta. Käyttämällä tätä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää aiheesta:tietosuojaseloste.



Ihmiset

PrintMailRate-it


Nora Haapala

Attorney-at-Law
(Member of the Czech Bar Association, listed in the Finnish Bar Association EU-Register)
Associate Partner

T     +358 40 665 5011
nora.haapala@roedl.com


Iiris Heikkonen

Associate
OTM

T     +358 40 718 6815
iiris.heikkonen@roedl.com


Timo Huhtala

Asianajaja
Osakas, Suomi

T     +358 40 503 5312
timo.huhtala@roedl.com


Tommi Koponen

Asianajaja
Osakas, Suomi

T     +358 40 520 4658
tommi.koponen@roedl.com


Igor Livchitz

Senior Counsel 

T     +358 40 525 8811
igor.livchitz@roedl.com


Markus Nykänen

Counsel

T     +358 50 477 7028
markus.nykanen@roedl.com


Mikko Piirtola

Asianajaja
Varatuomari
Senior Advisor  

T     +358 50 351 9910
mikko.piirtola@roedl.com


Pekka Pulli

Asianajaja
Varatuomari

T     +358 50 336 9343


Linnu Salapuro (perhevapaalla)

Asianajosihteeri

T     +358 9 696 2220
linnu.salapuro@roedl.com

Marianna Santamala 001 Valkoinen tausta.jpgMarianna Santamala 001 Valkoinen tausta pieni.jpg


Marianna Santamala

 

Associate


 

T     +358 44 326 7958

marianna.santamala@roedl.com


Profiili


Josefina Sipilä

Legal Trainee


Marja-Liisa Sutton

Asianajaja
Senior Associate

T     +358 50 400 9852
marja-liisa.sutton@roedl.com


Anna Undén-Selander 

Asianajaja
Senior Associate

T     +358 40 594 0834
anna.unden-selander@roedl.com

Faisal Alrasheed

LL.M.
Senior Associate

T     +358 45 624 1033

​Lenni-Kalle Kojola

Legal Trainee

Eeva Kostia

Asianajosihteeri

T    +358 50 473 4666
eeva.kostia@roedl.com

​​

Deutschland Weltweit Search Menu